متن كامل خبر
تمرکز روی پیش‌نویس کتاب‌های درسی پایه دوازدهم

تاريخ خبر : 19/10/1395امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 165

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهارکرد: در دوره دوم متوسطه کتب انسان و محیط زیست، انسان و سلامت، خانواده و سبک زندگی عناوین جدیدی هستند که سابقه تدریس در آموزش و پرورش ندارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محی‌الدین بهرام محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که امسال چند عنوان کتب درسی برای دوره متوسطه دوم در نظر گرفته شده است؟ اظهار کرد: تعداد عناوین کتب درسی مانند سال دهم است اما عنوان‌ها متفاوت است. امسال در دوره دوم متوسطه انسان و محیط زیست، انسان و سلامت، خانواده و سبک زندگی عناوین جدیدی هستند که سابقه تدریس در آموزش و پرورش ندارد.
 
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی عنوان کرد: امسال باید امتداد کار پایه دهم را انجام دهیم. باید مبنای کارمان اصلاح کتب درسی پایه دهم و یازدهم باشد همچنین خیزی برداشته‌ایم که بتوانیم پیش‌نویس کتب درسی پایه دوازدهم را نیز تولید کنیم.
 
دکتر محمدیان اشاره کرد: اگر بتوانیم بر تولید پیش‌نویس پایه دوازدهم تمرکز کنیم در سال تحصیلی 98_97 همکاران ما در سازمان پژوهش یا وزارت آموزش و پرورش مشکلی نخواهند داشت.


     منبع خبر : روابط عمومي سازمان پژوهش وزارت آموزش و پرورش

بازگشت