متن كامل خبر
راه‌اندازی سامانه اوقات فراغت با محوریت دانش‌آموزان

تاريخ خبر : 28/3/1396امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 184

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورش از راه‌اندازی سامانه اوقات فراغت با محوریت دانش‌آموزان خبر داد.

به گزارش گروه آموزش‌وپرورش خبرگزاری فارس، مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورش در نشست کمیسیون اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان اظهار داشت: موضوع اوقات فراغت دانش‌آموزان با بخش‌های مختلف آموزش‌وپرورش در ارتباط است و برای عملیاتی کردن آن باید هماهنگی‌های بیشتری در درون آموزش‌وپرورش صورت گیرد.
 
وی با اشاره به این مطلب که برای عملیاتی کردن هر موضوع باید یک محور وجود داشته باشد تا همه از آن یک برداشت معین داشته باشند، ادامه داد: فعالیت‌های پراکنده برای اوقات فراغت دانش‌آموزان نمی‌تواند به نتیجه برسد، لذا باید بین بخش‌های مختلف وزارتخانه ارتباط هماهنگی وجود داشته باشد.
 
فیض افزود: شعار امسال اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان، «هر دانش‌آموز یک مهارت» است و سامانه اوقات فراغت باید به گونه‌ای راه‌اندازی شود که تسهیل‌کننده امر تصمیم‌گیری دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها درباره اوقات فراغت باشد.
 
گفتنی است در این نشست درباره راه‌اندازی سامانه اوقات فراغت و نحوه وارد شدن دانش‌آموزان به آن توضیحاتی ارائه شد و نمایندگان بخش‌های مختلف وزارت آموزش‌وپرورش نیز نظرات خود را بیان کردند.
 
سامانه اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان به آدرس tabestan96.medu.ir از اول تیرماه به مدت یک هفته برای ثبت‌نام قابل دسترس است.


     منبع خبر : فارس

بازگشت