متن كامل خبر
آغاز توزیع کتب‌درسی دوره‌های متوسطه اول و دوم در کتاب‌فروشی‌ها

تاريخ خبر : 20/6/1396امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 144

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از توزیع کتب درسی دانش‌آموزان دوره‌های متوسطه اول و دوم به استثناء استان‌های تهران، البرز و شهرستان‌های استان تهران از امروز در کتاب‌فروشی‌ها خبر داد.

سید حسین طلایی زواره، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌وپرورش خبرگزاری فارس، با اشاره به جزئیات توزیع کتب درسی دانش‌آموزان، اظهار داشت: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های متوسطه اول و دوم  همه استان‌های کشور به جز استان‌های تهران، البرز و شهرستان‌های استان تهران، از امروز 20 شهریورماه، در کتاب‌فروشی‌ها توزیع می‌شود.
 
وی ادامه داد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان مقاطع یاد شده در استان‌های تهران، البرز و شهرستان‌های استان تهران از 25 شهریور در کتاب‌فروشی‌ها توزیع می‌شود.
 
 معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی خاطرنشان کرد: کتب درسی سایر مقاطع تحصیلی شامل دوره «ابتدایی»،«پیش‌دانشگاهی»، «شاخه‌های فنی و حرفه‌ای» و «کاردانش» با آغاز سال تحصیلی و از اول مهرماه در مدارس توزیع می‌شود.
 
 طلایی زواره با اشاره به میزان افزایش قیمت کتب درسی، متذکر شد: قیمت کتب درسی تنها 7 درصد رشد داشته است که 2 درصد پایین‌تر از میزان تورم است.


     منبع خبر : فارس

بازگشت