متن كامل خبر
آموزش‌وپرورش از موفق‌ترین دستگاه‌ها در اقامه نماز است

تاريخ خبر : 13/9/1396امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 109

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اهمیت توجه به اقامه نماز جماعت در آموزش‌وپرورش، گفت: آموزش‌وپرورش یکی از پرتلاش‌ترین و موفق‌ترین دستگاه‌ها در اقامه نماز است.

به گزارش خبرنگار آموزش‌وپرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش، در همایش تجلیل از خادمان نماز حوزه ستادی این وزارتخانه، اظهار داشت:‌ آموزش‌وپرورش یکی از پرتلاش‌ترین و موفق‌ترین دستگاه‌ها در اقامه نماز است و به کرات مورد تشویق مدیران ذی‌ربط قرار گرفته است.
 
وی ادامه داد: باید بیشتر ازآنچه تا الآن در این خصوص موفقیت کسب کرده‌ایم، به‌ویژه اقامه نماز جماعت تلاش کنیم.
 
وزیر آموزش‌وپرورش افزود: آن‌طور که شأن کشور و جامعه اسلامی است در این خصوص کار نکرده‌ایم و باید در حوزه ستادی وزارت آموزش‌وپرورش توجه ویژه‌ای به اقامه نماز جماعت داشته باشیم؛ چرا که در بسیاری از موارد نیروهای این حوزه سرمشق ارباب‌رجوع و کارمندان دیگر هستند.
 
بطحایی یادآور شد: ارباب‌رجوعی که برای انجام کاری به حوزه ستادی می‌آید، هنگام اقامه نماز جماعت باید احساس کند که نیروها برای اقامه نماز حساسیت دارند؛ چرا که ما نقش الگو بودن را ایفا می‌کنیم.
 
وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم با حضور فعال در نماز جماعت، رونق بیشتری به آن بدهیم و بنده خودم را اولین فرد مورد خطاب این موضوع می‌دانم.
 
وزیر آموزش‌وپرورش تأکید کرد: باید موانعی که باعث عدم انگیزه لازم در خصوص برگزاری و اقامه نماز جماعت می‌شود، برطرف شده و رغبت نیروها را برای حضور در آن ایجاد کنیم.


     منبع خبر : فارس

بازگشت