متن كامل خبر
اخذ مجوز جدید فعالیت ۶ هزار سربازمعلم

تاريخ خبر : 24/11/1396امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 121

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه مجوز حضور ۶ هزار سرباز معلم را در این وزارتخانه گرفته‌ایم، گفت: مطالبات کل سال سربازمعلمان در اسفندماه تسویه می‌شود.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌وپرورش خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ۶ هزار سرباز معلم در آموزش‌وپرورش فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: مجوز حضور ۶ هزار سرباز معلم دیگر را نیز در آموزش‌وپرورش گرفته‌ایم.
 
الهیار ترکمن در خصوص حق بیمه سربازمعلمان گفت: از زمانی که ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که باید علاوه بر حقوق، حق بیمه نیروهای امریه سربازی توسط دستگاه‌های اجرایی پرداخت شود، این موضوع در محاسبات آموزش‌وپرورش آمده است و بر این اساس سربازمعلمان می‌توانند به سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح مراجعه کرده و دفترچه بیمه‌شان را دریافت کنند.
 
وی در خصوص تأخیر در پرداخت حقوق سربازمعلمان بیان داشت: تأخیر در پرداخت حقوق سربازمعلمان به دلیل عدم تخصیص نیست، بلکه خزانه به دلیل محدودیت‌ها، اعتبار سایر را پرداخت نکرده است.
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌وپرورش اظهار امیدواری کرد تا با حل مشکل محدودیت مالی خزانه، در اسفندماه مطالبات کل سال سربازمعلمان تسویه شود.
 
وی تصریح کرد: تاکنون مطالبات پنج ماه اول سال سربازمعلمان پرداخت شده است، به عبارت دیگر تا پایان مردادماه حقوق آن‌ها را پرداخت کرده‌ایم و مابقی آن با حل مشکل محدودیت اعتبار خزانه تا پایان سال پرداخت خواهد شد.


     منبع خبر : فارس

بازگشت