متن كامل خبر
اعلام نتایج نقل و انتقال فرهنگیان

تاريخ خبر : 14/5/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 139117

 برای مشاهده نتایج نقل و انتقال فرهنگیان می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

نتایج نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی جدید اعلام شد

می توانید برای دیدن نتایج نقل و انتقال فرهنگیان به لینکهای زیر هم مراجعه کنید:

http://prm.medu.ir
http://www.dmsh.ir
http://eduwomen.ir

---------
نتایج نقل و انتقال فرهنگیان در ادارات آموزش و پرورش استان ها و همچنین در سایت آموزش و پرورش به نشانی www.meda.ir قابل دسترسی است.
به گفته معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش، امسال حدود 16هزار فرهنگی متقاضی نقل و انتقال هستند.
محدث خراسانی در گفت وگو با همشهری درباره نقل و انتقال فرهنگیان اظهار داشت: نقل و انتقال معلمان براساس سامانه ای تعریف شده عمل می شود و معلمان متقاضی نقل و انتقال در تیر ماه هر سال درخواست خود را ارائه می کنند که پس از تحلیل در سامانه و براساس نیاز منطقه مقصد و اعلام مازاد منطقه مبداء، نتایج آن اعلام می شود.
وی افزود: البته موارد خاصی، مثل زوج های فرهنگی جداگانه بررسی می شود و حتی المقدور سعی می شود زوج های فرهنگی در یک شهر برخوردار تدریس کنند.
معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش تصریح کرد: بنای کار ما در نقل و انتقالات حل مشکلات تا حد امکان است.
وی در پایان اظهار داشت: فرهنگیان می توانند با وارد کردن شماره کارگزینی خود در پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش از نتیجه نقل و انتقال خود مطلع شوند.
کاهش دانش آموزان دوره راهنمایی
مهر: مدیر کل دفتر آموزش و پرورش راهنمایی تحصیلی کشور گفت: سالانه تعداد دانش آموزان دوره راهنمایی مدارس کشور بین 150 تا۲۰۰ هزار نفر کاهش می یابد.
منوچهر فضلی خانی افزود: تعداد دانش آموزان دوره راهنمایی در سال گذشته بالغ بر 4میلیون و۴۰۰ هزار نفر بوده که با برآوردهای انجام شده در سال تحصیلی جدید این رقم به 4میلیون و 300هزار نفر خواهد رسید.
مدیر کل دفتر آموزش و پرورش راهنمایی تحصیلی کشور اعلام نهایی و قطعی تعداد دانش آموزان دوره راهنمایی را به پس از اتمام زمان ثبت نام در مدارس موکول کرد.
وی کاهش رشد جمعیت را عامل کاهش تعداد دانش آموزان دانست و در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر هزینه مورد نیاز برای بازگشایی هر مدرسه راهنمایی در کشور، این رقم را در مناطق مختلف آموزشی اعم از محروم و برخوردار غیرقابل پیش بینی عنوان کرد.
فضلی خانی در این باره ادامه داد: برخی از مدارس نیازمند بازسازی جزیی بوده و تعدادی دیگر به تعمیرات اساسی نیاز دارند که این ارقام نیز به تفکیک در استانهای سراسر کشور متفاوت هستند.
آموزشگاه های علمی آزاد باید با نام خود فعالیت کنند
فارس: مدیر مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آموزشگا ه های علمی آزاد دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش، باید از نام خود در تبلیغات و فعالیت خود استفاده کنند.
خدایار رفیعی نیا افزود: مقرر شده است که تمام آموزشگاه های دارای مجوز، از نام مشخص شده در مجوز خود در تبلیغات استفاده نمایند و هیچ آموزشگاهی نمی تواند در تبلیغات و دیگر فعالیت های خود از نام دیگر استفاده کند.
وی ادامه داد: در حال حاضر یک هزار و 137 موسسه علمی آزاد مجاز در شهر تهران فعالیت می کنند.
رفیعی نیا اظهار داشت: اسامی تمام موسسات علمی آزاد تهران بر روی سایت آموزش و پرورش شهر تهران به نشانی www.tehranedu.ir قرار دارد.
وی تأکید کرد: تمامی آموزشگاه های علمی آزاد شهر تهران برای تبلیغات باید از سازمان آموزش و پرورش شهر تهران مجوز بگیرند و از نام خود نیز در تبلیغات استفاده کنند.


     منبع خبر : همشهری

بازگشت