متن كامل خبر
حمایت بیمه از دانش‌آموزان در زنگ ورزش و مسابقات

تاريخ خبر : 18/10/1395امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 67

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر برای دانش‌آموزی در هنگام ورزش حادثه‌ای رخ دهد، بیمه دانش‌آموزی از او حمایت می‌کند.

حسین بابویی مدیرکل دفتر تربیت‌بد‌نی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که آیا «دانش‌آموزان در زمان ورزش و مسابقات ورزشی تحت پوشش بیمه هستند؟»، اظهار داشت: بر اساس قانون، تمام دانش‌آموزان که در مدارس ثبت‌نام می‌کنند، بیمه دانش‌آموزی می‌شوند.
 
وی افزود: بیمه دانش‌آموزی در 24 ساعت شبانه‌روزی محصلان را تحت پوشش دارد و در تمام زمینه‌ها از دانش‌آموزان حمایت می‌کند؛ در مدرسه، خارج مدرسه و در هنگام فعالیت ورزشی، دانش‌آموزان حمایت می‌شوند.
 
بابویی با اشاره به اینکه بیمه الزام قانون است، خاطرنشان کرد: از طرفی وزارت ورزش هم دانش‌آموزانی که در رقابت‌های مختلف شرکت می‌کنند را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد، اما در آموزش و پرورش همان بیمه دانش‌آموزی کفایت می‌کند.
 
مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر برای دانش‌آموزی در هنگام ورزش حادثه‌ای رخ دهد، بیمه دانش‌آموزی از او حمایت می‌کند.


     منبع خبر : فارس

بازگشت